Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Prihláste sa k odberu newsletteru
a už vám nikdy neuniknú žiadne
akcie a novinky!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Spôsoby dopravy

Spôsoby dopravy:

 1. Prostredníctvom súkromnej dopravnej spoločnosti UPS:

  zásielka bude doručená do 24 hodín od podania. O odoslaní tovaru budete informovaný e-mailom a sms. V prípade doručenia prostredníctvom UPS je nutné vyplniť pre doručenie takú adresu, na ktorej budete zastihnuteľný počas dňa medzi 8.00 - 18.00. V prípade, že týmto miestom bude Vaše zamestnanie, je potrebné uviesť okrem Vášho mena tiež názov a adresu firmy.
  Poštovné UPS pri platbe vopred: 3,5 EUR
  Dobierka: + 1 EUR

 2. Prostredníctvom služby Zásielkovňa - sieť výdajných miest, kde si zákazníci e-shopu môžu vyzdvihnúť objednaný tovar, viac informácií tu.

  Zásielkovňa - doručená na pobočku: 2,5 EUR + 0,5 EUR dobierka

Maximálna hmotnosť balíčka poslaného cez Zásielkovňu je 5 kg. Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky je 120 cm (tomu zodpovedá napríklad zásielka s rozmermi 50 × 40 × 30 cm), pričom maximálny rozmer jednej strany zásielky je 70 cm. Ak zistíme, že hmotnosť alebo rozmer zásielky prevyšuje možnosti Zásielkovne, zavoláme Vám a dohodneme sa s Vami na inom spôsobe dopravy.

 

 1. Pri nákupe v hodnote nad 80 EUR je poštovné zadarmo!


Každá objednávka je záväzná (Občiansky zákonník § 544-545, zákon č 40/1964 Sb) podľa našich obchodných podmienok. Ak nebude objednávka zaslaná na dobierku zákazníkom vyzdvihnutá, vyhradzuje si predajca požadovať po kupujúcom sumu na pokrytie zasielacích nákladov tj. 10 EUR.
Odoslaním objednávky súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami a v prípade neprevzatia dobierky s uhradením poplatku za odoslanie tovaru v tejto výške. 

Prevzatie tovaru od dopravcu:

Kupujúci je povinný dodaný tovar a priložené doklady bezprostredne po ich prevzatí prehliadnuť a skontrolovať neporušenosť obalu.
Ak príjemca zistí zjavné vady, oznámi túto skutočnosť bez odkladu prepravcovi, ktorý je povinný spísať na mieste zápis o škode. Tento zápis je potrebný na vybavenie reklamácie!

Každá zásielka (mimo obálky) je do kríža prelepená originálnou lepiacou páskou s logom Bella Rose. Ak je táto páska pretrhnutá, prelepená inou páskou alebo úplne nahradená inou páskou, nepreberajte túto zásielku alebo ju prevezmite s výhradou; prípadne na mieste spolu s dopravcom prekontrolujte ihneď obsah zásielky.


Zákazník má právo neúplnú alebo poškodenú zásielku neprebrať, v tomto prípade je nutné spísať s dopravcom zápis o škode a zároveň ihneď kontaktovať odosielateľa (internetový obchod) telefonicky  alebo e-mailom. Ak odporúčané kroky spotrebiteľ pri dodaní chybné zásielky urobí, výrazne tak prispeje k rýchlemu riešeniu reklamácie dodaného tovaru a jeho nového dodania. 

Ak nie je tento postup dodržaný, nie je možné poškodené alebo chýbajúce tovaru nahradiť.

Odporúčaný postup pri poškodenom obsahu prevzatej zásielky:


Ak zásielka nevykazuje známky poškodenia a je adresátom potvrdený preberací protokol dopravcovia, stáva sa zásielka vlastníctvom kupujúceho. Po prevzatí zásielky je ďalšie reklamácie ohľadom poškodenia zásielky riešená s dopravcom. 
Odporúčaný postup pri poškodení obsahu prevzatej zásielky je podľa zvoleného dopravcu nasledujúce:

Kupujúci je povinný bez odkladu prekontrolovať obsah zásielky a prípadné závady hlásiť prepravcovi ihneď, najneskôr do 3 dní od doručenia zásielky. Je dôležité zachovať zásielku v pôvodnom stave vrátane obalov a výplní.
V oboch prípadoch odporúčame kontaktovať dopravcu bez odkladu, výrazne tak prispejete ku kladnému vybaveniu reklamácie.

Poznámka:
Vzhľadom k charakteru ponúkaného tovaru (porcelán, sklenené doplnky a pod) odporúčame otvoriť zásielku bezprostredne po prevzatí a prekontrolovať, či nie je tovar poškodený aj keď obal poškodený nie je. Ak zásielka pri dodaní javí známky poškodenia, odmietnite ju prevziať!
Ak k tejto nepríjemnej situácii dôjde, informujte nás bezodkladne (najneskôr však nasledujúci pracovný deň) o vzniknutom stave prostredníctvom emailu alebo na tel čísle +420775100770. Situácia bude vyriešená v najkratšom možnom čase.

V prípade akéhokoľvek dotazu, nezrovnalosti alebo problémov s dopravou nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom, sme tu pre Vás!

Problémy s doručením

Pretože pre doručovanie zásielok využívame služby externých spoločností, môže sa stať, že nami expedovaná zásielka k Vám nedorazila vo vopred ohlásenom termíne. V takom prípade si najprv veľmi jednoducho overte, kde sa Vaša zásielka nachádza
.
 1. na Váš email sme zaslali podacie číslo zásielky (ak Vám e-mail neprišiel, kontaktujte nás a bude Vám číslo oznámené).
 2. overiť si, kde sa nachádza zásielka si môžete v online systéme UPS
 3. ak spoločnosť zásielku stratila okamžite nás kontaktujte, aby sme Vám mohli vybaviť reklamáciu stratenej zásielky a zaslať Vám nový tovar.

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt