Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Prihláste sa k odberu newsletteru
a už vám nikdy neuniknú žiadne
akcie a novinky!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living
Svadbíková

S láskou ku škandinávskej jedinečnosti, s túžbou priniesť na český trh severské dizajnové skvosty tak krásne, až sa tají dych. S takýmito pocitmi vznikal v roku 2012 internetový obchod Nordic Day, ktorý sa rovnako ako náš druhý obchod Bella Rose stal mojou srdcovou záležitosťou.

Tešila som sa, že na český trh konečne prevezmeme značky ako je Ferm Living, Nicolas Vahé, By Nord alebo Design Letters. V sortimente, ktorý je rozdelený podĺa značiek a jednotlivých kategórií, nájdete štýlový nábytok, dizajnové svietidlá, kozmetiku, hraćky aj pôvabné doplnky. Tak, aby ste každý kúsok svojho domova mohli osviežiť severskou krásou.

Svoje čestné miesto majú na Nordic Day aj ikony dánskeho dizajnu, ako je značka Hay alebo Normann Copenhagen. Ide o šikovný dizajn s dôrazom na funkciu, ktorý ale zároveň zaujme dokonalým výberom farieb a tvarovou čistotou. Takéto veci sú potom nadčasovo krásne, kvalitné a vašej rodine budú robiť radosť skutočne dlho.

O všetkých novinkách a zaujímavostiach, ktoré sa u nás na Nordic Day dejú, informujeme na našom Facebooku. Ďalšiu inšpiráciu nájdete tiež na Pintereste, Instagrame a našom blogu, kde prostredníctvom článkov a rozhovorov bližšie spoznáte značky aj osobnosti, s ktorými dlhodobo spolupracujeme. Toto všetko ma náramne baví a aj keď to často znamená málo spánku a totálne pracovné nasadenie, za tú radosť mi to stojí.

Nabíja ma pocit, že spolu s nami zdieľate rovnakú vášeň pre severský dizajn, ktorá nás všetkých v tíme inšpiruje a motivuje do ďalšej práce. A za to Vám patrí veľké poďakovanie.

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Nordic Day

Čo mám rada?

Cestovanie, dobré jedlo a pitie, svoju mačku, rodinu, knihy, svojich priateľov, tanec a divadlo.

Aká je moja práca?

Mojou hlavou činnosťou je vkladanie noviniek na e-shop, takže to, čo ako zákazník čítate na webe, je moje dielo. Každý výrobok mi prejde rukami, aby som ho mohla čo najlepšie popísať a vy ste si ho mohli tak lepšie predstaviť.

Čím je pre mňa obchod skvelý?

Páči sa mi, že ľuďom predstavujeme nové značky, známe hlavne v severských krajinách a prinášame nový, trendy a moderný štýl. Teším sa na každý nový produkt, dodávateľa a novinky – hlavne na sviečky, voňavú kozmetiku a keramiku.

 

Moje najobľúbenejšie značky na Nordic Day: Compagnie de Provence, Nicolas Vahé, By nord

 

Skvelý balzam na ruky, ktorý skrátka milujem!
Tieto detské vankúše sú tak roztomilé!
Nádherne voňavá zmes úžasne dochutí pokrm a prevonia ho bazalkou.
Hrnček hedgehog výborne poslúži aj ako dizajnový svietnik na čajovú sviečku.
Hrnček s jeho písmenom predsa poteší každého!


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt