Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Prihláste sa k odberu newsletteru
a už vám nikdy neuniknú žiadne
akcie a novinky!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Darčeková sada kryštálov a minerálov Uzdravenie

Obklopte sa pozitívnou energiou a výživte svoju dušu pomocou jedinečných kryštálov a minerálov!

Táto sada obsahuje 5 rôznych kameňov vybraných tak, aby dohromady navzájom podporovali svoje liečivé schopnosti. V balení nájdete krištáľ (majster liečivých kryštálov), ametyst (uvoľňuje napätie a prináša vnútorný pokoj), sodalit (bude vám pripomínať, aby ste znova nepodľahli zlozvykom), achát (upokojuje a je dobrý na komunikáciu) a akvamarín (povzbudzujúci a osviežujúci kameň).
Sada je skvelým darčekom pre všetkých, ktorí si prechádzajú zložitým obdobím, ale aj pre kohokoľvek, komu prajete len to najlepšie.

Kamene majte blízko seba, napríklad v sáčku v kabelke alebo vo vrecku, aby vás ich energia sprevádzala celý deň . Môžete ich tiež rozmiestniť po svojom dome, aby vám pripomínali, že si máte aj v rušnom alebo emočne náročnom období urobiť čas sami na seba.Britská značka Decadorn sa vždy snaží ručne vybrať tie najkvalitnejšie kamene a zakladá si na ich originalite a jedinečnosti. Jednotlivé kamene sa tak od seba vždy líšia (ako farebne, tak štruktúrou i veľkosťou) a každý je tak absolútnym unikátom.

Kamene sú dodávané v semišovom sáčku a darčekovej krabičke previazané stuhou. Vnútri nájdete aj kartičku s významom jednotlivých kameňov (ENG).

Rozmery krabičky: 9x9x5 cm.
Veľkosť kameňov cca 2-6 cm.

Tento tovar nemáme v tejto chvíli v ponuke.

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt