Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Prihláste sa k odberu newsletteru
a už vám nikdy neuniknú žiadne
akcie a novinky!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Darčeková sada kryštálov a minerálov Láska a priateľstvo

Obklopte sa pozitívnou energiou a výživte svoju dušu pomocou jedinečných kryštálov a minerálov!

Táto sada obsahuje 5 rôznych kameňov vybraných tak, aby podporili lásku a priateľstvo - niečo, čo všetci potrebujeme. V balení nájdete ruženín (láska a priateľstvo), hematit (upokojenie), smaragd (spokojnosť a oddanosť), amazonit (súcit) a pyrit (ochrana proti negativite).
Sada je skvelým darčekom pre všetkých, ktorí si zaslúžia vedieť, že sú milovaní - pre kamarátku, pre sestru, pre mamičku, pre priateľku i manželku. Sada kryštálov a minerálov bude aj pekným a originálnym svadobným darom.

Kamene majte blízko seba, napríklad v sáčku v kabelke, vo vrecku alebo v spálni na poličke - to aby ste vy aj vaši najmilší boli neustále obklopení láskou.Britská značka Decadorn sa vždy snaží ručne vybrať tie najkvalitnejšie kamene a zakladá si na ich originalite a jedinečnosti. Jednotlivé kamene sa tak od seba vždy líšia (ako farebne, tak štruktúrou i veľkosťou) a každý je tak absolútnym unikátom.

Kamene sú dodávané v semišovom sáčku a darčekovej krabičke previazané stuhou. Vnútri nájdete aj kartičku s významom jednotlivých kameňov (ENG).

Rozmery krabičky: 9x9x5 cm.
Veľkosť kameňov cca 2-6 cm.

Tento tovar nemáme v tejto chvíli v ponuke.

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt