Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Vonkajšie posedenie
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Po prihlásení k newsletteru
Vám zašleme unikátny kód
na ZĽAVU 5 EUR!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Vonný difuzér BÆR (lesné plody) - 200 ml

Pripomeňte si rodinné letné výlety do prírody a sladkastú vôňu lesných plodov! Pýtate sa ako? Predsa prostredníctvom vonného difuzéra Baer od Skandinavisk.

Nechajte sa omámiť čarovnou arómou čučoriedok, brusníc a černíc. Predstavte si, ako ich doma sušíte alebo z nich vyrábate omáčku, ktorú zalejete domácou vanilkovou zmrzlinou. Pre Severanov zbieranie lesných plodov predstavuje tradíciu, kedy nielen rodiny mohli tráviť čas spolu.

S difuzérom Baer môžete túto atmosféru pocítiť aj pri mrazivých všedných večeroch u vás doma. Aróme difúzera dominuje sladkastá vôňa ovocných bobúľ, ktorá dostáva úplne neobvyklú tvár vďaka sviežej vôni pripomínajúcej jemný vetrík škandinávskych lesov za letného popoludnia.Do sklenenej nádobky s vonnou tekutinou stačí pridať rákosové tyčinky (čím viac tyčiniek, tým intenzívnejšia vôňa) a až nasajú tekutinu, prekrásna vôňa už sa bude šíriť sama - a to najmenej po tri mesiace.

Balenie obsahuje sklenenú fľaštičku s 200 ml vonnej tekutiny a 8 rákosových tyčiniek. Všetko je balené v ružovej papierovej krabičke.

Výška fľaštičky 11 cm, priemer 8 cm, objem 200 ml.

Tento tovar nemáme v tejto chvíli v ponuke.

Copyright © 2012 - 2018 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt