Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Prihláste sa k odberu newsletteru
a už vám nikdy neuniknú žiadne
akcie a novinky!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Balkón 2x inak

16.05.2018

Túžite po balkóne, ktorý bude vyžarovať neprekonateľnú pohodu a bohémsku atmosféru alebo naopak uprednostníte miesto, kde zavládol minimalizmus. Tak či onak, nie je nad to, dať si raňajky či popoludňajšiu kávu na čerstvom vzduchu. Nenechajte sa odradiť malým priestorom alebo predstavou zdĺhavých a úmorných prác, niekedy stačí naozaj málo a oáza pokoja je na svete. Poďte sa inšpirovať a trebárs zistíte, že aj vy túžite byť bohyňou každé ráno. Máme pre vás tipy, ako na balkón dvakrát inak!

 

Balkón v boho štýle

Ak ste zatúžili po balkóne v osobitom "boho" štýle, nie je nič jednoduchšie. Prebuďte v sebe umelca, povoľte uzdu svojej fantázii a začnite tvoriť. Výhodou bohémskeho štýlu je, že tu neplatia žiadne pravidlá. Využiť môžete rôzne materiály, farby i štýly. Jediným cieľom je útulnosť, voľnosť a neprekonateľná atmosféra. Tak hurá do toho!

  

Boho balkón

Zdroj: Pinterst

 

Čo by v bohémskom štýle nemalo rozhodne chýbať? Vankúšiky všetkých veľkostí, farebné koberčeky, lampy, lampióny, hrejivé deky, taburety, orientálne dekorácie a čo by to bolo za balkón bez kvetín  alebo byliniek!

koláž 

1. Svetelná reťaz 2. Kožušina 3. Úložný kôš 4. Bambusový lampáš 5. Svietnik 6. Vankúš 7. Hojdacia sieť 

 

Balkón v minimalistickom štýle

Zatiaľ čo niektorí uprednostňujú voľnosť a nespútanosť pri zariaďovaní terás a balkónov, minimalisti majú jasno - čisté línie a vkusné ladenie farieb. Avšak pozor, nemusí to nutne znamenať nudný interiér! Minimalizmus  vie byť tiež hravý. Nezostávajte len pri čiernej a bielej, vneste do vášho interiéru farby, ak sa budete držať svetlých odtieňov nič nepokazíte.

 

Balkon  

Nenapadá vám, ako zariadiť balkón, aby si udržal svoju ľahkosť minimalizmu? Siahnite napríklad po tradičnom švédskom vzore stromčekov alebo využite koberec s geometrickými tvarmi, ktorý je nadčasovým prvkom a dodá vášmu balkónu hravosť. Najpodstatnejším prvkom vašej terasy bude zaručene stolík. Vyberte si ten pravý podľa voľného miesta. Balkón môžete ďalej oživiť ikonickými doplnkami minimalizmu značky Design Letters.

 

koláž 2 

1. Poťah na vankúš 2. Lampa 3. Koberec 4. Kvetináč 5. Svietnik 6. Bambusový stolček 7. Taburetka

 

Dúfame, že sme vás poriadne navnadili a čo najskôr si pôjdete balkón zútulniť, aby ste si po zime konečne mohli dopriať chvíľku relaxácie pri knihe a dobrom víne.

 

Krásne pohodové chvíle na čerstvom vzduchu

 

 

praje Petra a Nordic Day  

 



Inšpirujte sa na našom sesterskom e-shope Bella Rose!


STAR TRADING / Svetelná LED reťaz White - 16 žiaroviek
STAR TRADING / Farebná vonkajšia LED reťaz - 20 žiaroviek
STAR TRADING / Vonkajšie dekoratívne osvetlenie Dew Drop
STAR TRADING / LED drôtik na solárne napájanie Dew Drops
House Doctor / Nádoba na nápoje 8,5L
STAR TRADING / LED drôtik na solárne napájanie Dew Drops

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt