Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Prihláste sa k odberu newsletteru
a už vám nikdy neuniknú žiadne
akcie a novinky!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Zaostrené na pracovne: doplnky 3x inak!

17.01.2019

Nový rok, nové predsavzatia, nové plány... Opäť ste na začiatku a úpenlivo premýšľate, čo v tomto roku urobíte inak, akým novým koníčkom sa začnete venovať a čo už robiť nechcete. Najlepšie je, sadnúť si do svojho pracovného kútika, vziať si diár (alebo pokojne kus papiera, ktorý ale nikam nešantročte) a všetko si detailne spísať.

 

Začnite napríklad práve svojím pracovným stolom. Že to nie je potrebné? Divili by ste sa, ako táto nepatrná zmena môže ovplyvniť vašu inšpiráciu. Vezmite si do parády celú svoju pracovňu a pretvorte si ju na obraz svoj. Uvidíte, že nápady sa len pohrnú. Prinášame vám inšpiráciu v podobe 3 farebných kombinácií. Tak ideme na to!

 

 

ŽENSKÉ KRÁĽOVSTVO V ODTIEŇOCH ROSE-GOLD

 

Rose Gold doplňky do pracovny

 

Mužom vstup zakázaný! Toto ružové kráľovstvo je čisto len vaše. Púdrovo ružová farba, doplnená bielou, zlatou či rose-gold je kombinácia, ktorú si určite zamilujete. Ak vo vašom byte prevláda biela a zlatá, môžete sa s kľudom pustiť do dekorovania pracovného stola. S ružovou to ale nepreháňajte. Stačí pár doplnkov, ako je napríklad porcelánový kalíšok a kancelárske doplnky, ktoré doplňte bielymi zakladačmi či úložnými škatuľami. Myslite tiež na to, že na stole musí byť dostatok voľného priestoru. 

 

Náš tip č. 1: Biele vrecko bude skvele vyzerať nad doskou stola na stene. Odložiť si do neho môžete časopisy alebo kreatívne pomôcky.

 

Náš tip č. 2: Sviečka. Hovoríte si, čo by mala sviečka robiť na pracovnom stole? Je to jednoduché. Jej vôňa vás naladí a udrží vašu pozornosť. Plamienok zaženie všetky chmáry a vás zrazu od stola nič neodtrhne. Odporúčame sviečku BÆR. Vonia krásne šťavnato po lesných plodoch.

 

Koláž doplňků do pracovny v rose gold odstínech

1/2/3/4/5/6

 

MINIMALISTICKÁ ELEGANCIA NIELEN PRE MUŽOV

 

Černobílá kombinace v pracovně

 

Od romantickej ružovej k minimalistickej čierno-bielej. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí svoj pracovný stôl zdieľajú so svojou drahou polovičkou. Alebo tiež pre tých, ktorí skrátka tieto farby milujú a majú v rovnakom štýle zariadený celý byt. Že je to nuda? V žiadnom prípade!
 

Minimalistický štýl je v dnešnej dobe stále trendy a snáď nikdy sa neopozerá. Vyžaruje čistotu a jednoduchosť a presne taká by mala byť aj vaša pracovňa. Bez rušivých elementov. Možno práve toto miesto bude tým, kde budete tento rok tráviť väčšinu času. Kde budú vznikať nové projekty a kde sa nájdete.

 

Náš tip: Milujeme papierové vrece Le Sac En Papier! Schováte do neho veľa vecí, ktoré nechcete mať na stole. Výborný bude na tubusy, baliace papiere, látky na rolke, a iné kreatívne doplnky. Je ľahký, skladný, ale má oporu. Napríklad ja mám doma dva. Vedľa pracovného stola sa v ňom schovávajú moje kreatívne pomôcky. Spálňu mi zdobí druhý, z ktorého vykukujú klbká vlny.

 Koláž s minimalistickými doplňky do pracovny

1/2/3/4/5/6/7/8

 

PRE MILOVNÍKOV PRÍRODNÝCH DOPLNKOV

 

Pracovna v přírodních tónech

 

Ak sa bojíte experimentovať s farbami, stavte na drevo! Tým nikdy nič nepokazíte, a ak ho doplníte bielymi či čiernymi doplnkami, vytvoríte si doma štýlový pracovný kútik.

 

Hoci sa môže zdať, že éra dreveného nábytku je dávno preč, nie je tomu tak. Záleží na tvare a prevedení, ktoré môže byť rovnako moderné, ako ostatný nábytok. Skvele s k nemu hodia čiernobiele doplnky, ktoré drevo oživia a dodajú mu šmrnc. Držte sa dvoch, troch farieb, ktoré sa vo vašej pracovni budú opakovať. Pridajte kožušinu, živú kvetinu a hneď bude radosť pracovať!

 

Náš tip: Korková štýlová nástenka na všetky vaše nápady. Ak sa rozhodnete, čo chcete v tomto roku zažiť, čo nové sa naučiť, alebo čo si zaobstarať, vystrihnite si to z časopisov, alebo si to vytlačte a dajte na nástenku. Bude vás to inšpirovať k činom a na svoje predsavzatia len tak nezabudnete. Bude to taká vaša nástenka želaní, ktoré sa skôr či neskôr určite vyplnia.

 

Koláž doplňků do pracovny v přírodním stylu

1/2/3/4/5/6/7/8

 

Úspešný začiatok roka 2018 a veľa nových krásnych zážitkov 

praje Michaela a Nordic Day.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt