Originálne bytové doplnky a nábytok v čistom severskom štýle.
Novinky
Akcia
Podľa kategórií
Podľa miestností
Podľa ceny
Prihláste sa k odberu newsletteru
a už vám nikdy neuniknú žiadne
akcie a novinky!

Najobľúbenejšie značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Ako krásne zabaliť vianočné darčeky

16.12.2016

Darčeky už máte nakúpené a čakajú v skrýši na svoju cestu pod vianočný stromček. Poradíme, ako je vianočne vyšperkovať!

 

Vianočné darčeky  pre svojich blízkych ste určite vyberali s láskou a starostlivosťou a rovnakú pozornosť si zaslúži aj ich obal. Každý má trochu inú stratégiu - niekto zabalí darček ihneď, ako ho kúpi a má tak o to postarané. Väčšina ale necháva balenie až na chvíľu tesne pred Vianocami a potom sa trochu rúca z predstavy niekoľkohodinového baliaceho maratónu. To ale nie je vôbec potrebné! S našimi tipmi na darčekové vianočné obaly budete mať zabalené raz dva, navyše ako od ozajstného profesionála!

 

 

 Balicí papír Christmas

Krásny a štýlový darčekový baliaci papier je základ úspechu - vyberte taký, ktorý bude ladiť s celkovou vianočnou výzdobou

 

Kniha balicích papírů Gift Wrap

Stavili ste tento rok na prírodné tóny? V tom prípade bude sada obojstranných baliacich papierov od Ferm Living to pravé orechové

 

Vánoční papír Christmas

Mix balíčkov v pastelových farbách oživený jednoduchou grafickou potlačou a žiarivými stužkami bude pod stromčekom určite tiež vyzerať skvele

 

Vianočný baliaci papier si môžete aj sami vyrobiť. Ak máte chvíľku navyše, skúste napríklad zemiakové pečiatky v tvare vianočných motívov (pre inšpiráciu sa môžete pozrieť na náš blog)!

 

Aby z darčekových papierov vznikli úhľadné balíčky, je potreba ich pekne zafixovat. Iste, môžete ich klasicky previazať ozdobnou stužkou alebo povrázkom, ideálnou voľbou sú ale určite washi pásky, ktorými obal okolo darčeku štýlovo upevníte a naviac ho i krásne dozdobíte. Na vianočné darčeky vyberajte washi pásky s metalickým efektom alebo so sezónnou potlačou.

 

Vánoční papírová páska Black, Grey& White

 

Na vianočné balíčky môžete pokojne použiť oboje - ozdobne zafixovať washi páskou a potom ľahko previazať stužkou. Ak zvolíte rovnakú farebnosť, môžete sa hrať aj so vzormi - bodka, hviezdičky aj grafická potlač si tak budú skvele rozumieť.

Pre tých, ktorí neradi skladajú vianočný papier do úhľadných záhybov alebo na to skrátka nenájdu čas, sú určené krásne a praktické darčekové sáčky. Alebo to skúste tento rok trochu netradične - v duchu severských Vianoc vložte drobné darčeky do vianočnej pančuchy, ktorá sa určite zapáči hlavne deťom, ale nie je dôvod, aby nepotešila i dospelých.

 

 

 Dárkový papírový pytel

Skutočne originálni budete, ak zabalené darčeky nadelíte pod stromček vo veľkom vianočnom maxivreci. Nájdete ho u nás v dvoch variantoch - ten s potlačou "Odo mňa pre teba" sa bude hodiť aj na iné príležitosti.

 

Niektoré darčeky sú pre úhľadné zabalenie iba do baliaceho papiera tvarovo trochu nevhodné. Na ne bude najlepšie použiť ozdobnú darčekovú krabičku, ktorá je sama o sebe krásna a tak ju už stačí len previazať stužkou a opatriť menovkou.

 

 

Papírová krabička Black Pattern 

V takejto krabičke darujete vlastne "dva v jednom" - po Vianociach sa krabička bude určite hodiť na ukladanie drobností alebo napríklad šperkov

 

Aby Ježiško poznal, komu ktorý darček nadeliť, je nutné na hotové balíčky priviazať alebo prilepiť menovky a darčekové štítky. Na ne okrem mena obdarovaného môžete pripísať vlastné vianočné prianie alebo k nim ešte pripojiť malú vianočný ozdôbku či vetvičku ihličia. Vaše darčekové balenie bude dokonalosť sama!

 

Kulaté vánoční kartičky X-mas

Okrúhle vianočné kartičky od Monograph sú potlačené vianočnými prianiami a tak stačí len pripísať meno

 

Ako vidíte, balenie vianočných darčekov je skvelou kreatívnou zábavou a so správnymi ingredienciami nemusí trvať večnosť. Zapojte fantáziu, pustite si k baleniu koledy a hlavne si aj túto časť predvianočných príprav užívajte!

 

Ivana & Nordic DayInšpirujte sa na našom sesterskom e-shope Bella Rose!


Bloomingville / Vianočná papierová páska Black, Grey & White
Ylva Skarp / Papierová darčeková kartička Happy christmas
Bloomingville / Vianočné nálepky Gold - 24 ks
HAM / Vianočné prianie s králikom Ski Jumping Rabbit
Bloomingville / Papierová taška na darčeky Twinkle
MONOGRAPH / Sada papierových krabičiek Graphical 20cm
Bloomingville / Vianočné štítky Silver - 8 ks
HAM / Vianočné prianie s králíkom Snowman Rabbit
MONOGRAPH / Sada darčekových krabičiek Graphical 17,5cm

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt